Консультація
м. Київ, вул. Пимоненка Миколи, 4, оф. 61 (Карта проїзду)

Кухня з фарбованими фасадами на Осокорках

Кухні на замовлення в квартиру і в приватний будинок

Роблячи в квартирі кухню на замовлення в Києві, багато хто стикається з проблемою недостатньої кількості місця кухонного приміщення. Адже замовляючи дизайнерську кухню, хочеться розмістити так багато всього: і поставити максимальну кількість всієї необхідної техніки (це і окрема морозильна камера, винний холодильник, вбудована мікрохвильова піч і т.д.), і мати достатню кількість місця для робочої зони. Але, на жаль ... простір обмежений. Дизайнери Студії дизайну меблів PanVlad (ПанВлад) в 95% випадків справляються з поставленим завданням і їм вдається в кухні на замовлення розмістити всю необхідну клієнтові техніку, гармонійно вписати її як в дизайн кухні, так і в дизайн кухонного приміщення, при цьому робочої зони кухні на замовлення буде цілком достатньо для комфортного приготування улюблених страв. Але, на превеликий жаль, в інших 5% випадків клієнтам, які вирішили замовити у нас кухню від виробника, доводиться від чогось відмовлятися або жертвувати чимось заради більш важливого.

Перераховані вище проблеми, практично ніколи не зустрічаються, якщо замовити кухню в Києві від Студії дизайну меблів PanVlad в приватний будинок / в котедж / на дачу. Кухонні приміщення приватних будинків мають велику площу, а також великою перевагою є те, що виводи всіх комунікацій господар будинку планує самостійно, а не відштовхується від тих виводів, які зробив забудовник багатоповерхового будинку.

У Вас квартира або приватний будинок? У Вас обмежений кухонний простір або «безмежна» кількість місця? Для нас, Студії дизайну меблів PanVlad, не буде ніяких проблем створити Вашу ергономічну, практичну і стильну кухню на замовлення в Києві і області. Наша адреса: вулиця Миколи Пимоненка 4, офіс 61. Телефон 067-291-96-91.

Про проект:

  • Загальні габарити: 6 м.п.;
  • Корпус: ДСП Egger (Австрія);
  • Стільниця: Egger (Австрія);
  • Матеріал фасаду: МДФ фарбований матовий;
  • Відкриття фасадів (кухня без ручок) : низ – інтегрована ручка (євроручка) ; верх – опущений фасад над корпусом кухні; 
  • Фурнітура: GTV з доводом (Польща);
  • Система відкриття шухляд: GTV ModernSlide;
  • Підіймальні механізми: Blum Aventos HF;
  • Лоток для столових приборів, сушка для посуду Inoxa (Італія);
  • Цоколь: пластик.
Хочу схожий
 
Знижка на проект 3%
Хочеш отримати гарантовану знижку на проєкт у розмірі 3%?
Заповнюй форму та отримай промокод на персональну знижку
Заповнити форму
Ми знаємо про меблі, емоційний дизайн та сучасні технології
набагато більше, ніж змогли вмістити на сайті.
Давайте ми вам:
Зателефонуємо Напишемо