Консультація
м. Київ, вул. Пимоненка Миколи, 4, оф. 61 (Карта проїзду)

Фарбована кухня без ручок (Київ, Оболонь)

Кухні без ручок - новий тренд

Невід'ємною частиною сучасних кухонь на замовлення є відсутність накладних ручок. Такі рішення, як правило, називаються - кухні без ручок. Але тут виникає питання: «А якщо кухня без ручок, то в який спосіб відбувається відкриття фасадів і як з'являється доступ до вмісту ящика?».

В даному описі проекту ми не будемо торкатися теми всіх можливих рішень для кухні без ручок, а лише розповімо Вам про методи відкриття фасадів в представленій кухні на замовлення. Ми також нагадуємо, що більшість рішень для кухні без ручок Ви зможете побачити на наших виставкових кухнях в нашому шоу-румі за адресою: вулиця Миколи Пимоненка 4, офіс 61.

Тож почнемо:

Рішення №1 - нижні ящики кухні. Ми використали найпопулярніше рішення в сучасній кухні з фарбованими фасадами - інтегровані ручки (кухні з інтегрованими ручками) або їх ще називають - кухні з євроручкою. Дане рішення реалізується тільки в кухнях з фарбованими фасадами. Інтегрована ручка може бути пофарбована в тон фасаду (як в даному проекті) або мати зовсім інший відтінок, який би відмінно поєднувався в кольорі з іншими елементами самої кухні або з елементами інтер'єру.

Рішення №2 - верхні ящики кухні. Створюючи дизайнерські кухні, для відкривання верхніх фасадів можна використовувати безліч варіантів для їх відкриття, але в даному проекті було використано одночасно просте і практичне рішення - ми опустили фасадну частину кухні на 20 мм над корпусом. Таке рішення дозволило створити можливість відкриття самого фасаду в кухні за мінімальну вартість.

Рішення №3 - антресолі. Як тільки не називають цей метод відкриття фасадів в кухні без ручок: кухні з відкриттям від натискання, кухні з системою push, кухні з системою push open, кухні з системою tip-on, кухні з системою touch і т.д. Механізм який тут використаний має назву Blum tip-on, який виготовлений кращим виробником меблевої фурнітури в світі - австрійською компанією Blum.

Ви також хотіли б собі сучасну дизайнерську кухню в Києві або області? Телефонуйте в Студію дизайну меблів PanVlad за номером 067-291-96-91 або приходьте до нашого шоу-руму за адресою: вулиця Миколи Пимоненка 4, офіс 61. Ми чекаємо Вас! Всі кухні виготовляються тільки за індивідуальним проектом!

Про проект:

 • Загальні габарити: 4 м.п.;
 • Висота верхніх ящиків: 1240 мм, кухня до стелі;
 • Корпус: ДСП Kronospan двух видів (Україна);
 • Стільниця: Egger (Австрія);
 • Матеріал фасаду: МДФ фарбований матовий;
 • Відкриті полиці і видимі частини корпусу: МДФ фарбований матовий;
 • Відкриття фасадів: низ – інтегрована ручка (євроручка); верх – опущений фасад; антресолі – відкриття від натискання Blum tip-on;
 • Фурнітура: GTV з доводом (Польща);
 • Система відкриття шухляд: GTV ModernSlide;
 • Лоток для столових приборів, сушка для посуду;
 • Світлодіодна накладна підсвітка.
Хочу схожий
 
Знижка на проект 3%
Хочеш отримати гарантовану знижку на проєкт у розмірі 3%?
Заповнюй форму та отримай промокод на персональну знижку
Заповнити форму
Ми знаємо про меблі, емоційний дизайн та сучасні технології
набагато більше, ніж змогли вмістити на сайті.
Давайте ми вам:
Зателефонуємо Напишемо