Консультація
м. Київ, вул. Пимоненка Миколи, 4, оф. 61 (Карта проїзду)

Дизайнерська кухня з інтегрованими ручками

Дизайнерська кухня на замовлення, яку я бачив(ла) на картинці

Наше знайомство з багатьма клієнтами, які звертаються за виробництвом меблів на замовлення в Києві, починається з відправленням нам картинки або дизайнерського проекту і питання: «У мене є малюнок від дизайнера (або ж я знайшов / знайшла в інтернеті картинку) і хочу собі таку ж кухню, Ви можете мені зробити таку ж? ».

У 99% випадків наша відповідь ствердна, а останній відсоток відмов по виготовленню кухні під замовлення припадає на:

- надумані деякими дизайнерами «дивовижні будови», які в життя втілити нереально, але клієнт хоче саме так, тому що так сказав дизайнер;

- кухні, де відсотків 40% виробу займає метал (ми займаємося виготовленням дизайнерських кухонь, де використані елементи металу, але там де його величезна кількість, за такі об'єкти ми поки не беремося, так як поки не спеціалізуємося на роботі з даним матеріалом і таких запитів - дуже і дуже мало);

- коли картинка кухні є стовідсотковим готовим стандартним рішенням. Ми виготовляємо виключно кухні та інші меблі за індивідуальним проектом (ніяких готових рішень і кухонь під копірку), тому навіть не намагаємося «конкурувати» (як правило в ціні) з виробниками готових конвеєрних рішень.

Але які кілька етапів потрібно пройти, щоб візуалізація кухні від дизайнера, стала реальними кухонними меблями розглянемо на прикладі цієї прекрасної дизайнерської кухні, виготовленої за індивідуальним проектом Студією дизайну меблів PanVlad в Києві.

1) Створити проект меблів до початку ремонтних робіт і виведення всіх комунікацій. Це допоможе розмістити всі необхідні елементи, техніку, ящики таким чином, щоб кухня була максимально ергономічна і Вам було приємно і зручно нею користуватися. Також це позбавить Вас від зайвих витрат по різним переробкам ремонту, перенесенням комунікацій і т.д.

2) Постійна комунікація нашого дизайнера, Вашого виконроба і Вас. Це дозволить уникнути невідповідності проекту кухні і зроблених робіт Вашими будівельниками, а також дозволить відкоригувати або проект кухні без додаткових витрат або заплановані будівельні рішення. Запам'ятайте: виконроби - фахівці в будівництві, PanVlad - фахівці в меблевому виробництві. Не варто вимагати від виконроба розуміння тонкощів меблевого виробництва, а від нас - будівельних. Тільки постійна комунікація усіх учасників процесу!

3) Контроль з Вашого боку проведення ремонтних робіт: максимальна відповідність кута - 90 ', максимальна відсутність перепаду по підлозі і стелі, відсутність «горбів» в стінах не дивлячись на ідеальні кути, а також відповідність заявлених габаритів до тих які вийшли.

Саме ці 3 простих правила дозволили виготовити нам цю прекрасну кухню в Києві, яка повністю відповідає початковому задуму дизайнера і всім очікуванням наших клієнтів! Багато хто пише нам питання щодо даного проекту кухні, і часто дивуються з того, що це реальне фото, а не рендер :)

Заповнюйте форми на сайті і ми створимо для Вас реальну кухню, яка буде виглядати «як на картинці»!)

Про проект:

  • Загальний габарит: 6,5 м.п.;
  • Корпус: ДСП Egger (Австрія);
  • Стільниця з кварцевого каменю Caesarstone;
  • Матеріал фасаду: МДФ фарбований глянцевий + фасадні панелі Skin (Італія);
  • Відкриття фасадів (кухня без ручок) : низ – інтегрована ручка (євроручка) ; верх – фасад опущений над корпусом; антресолі - відкриття від натискання (Blum tip-on); 
  • Фурнітура: Blum з доводом (Австрія);
  • Система відкриття шухляд: Blum Tandem;
  • Лоток для столових приборів, сушка для посуду;
  • Система карго: Inoxa (Італія);
  • Врізна світлодіодна підсвітка.
Хочу схожий
 
Знижка на проект 3%
Хочеш отримати гарантовану знижку на проєкт у розмірі 3%?
Заповнюй форму та отримай промокод на персональну знижку
Заповнити форму
Ми знаємо про меблі, емоційний дизайн та сучасні технології
набагато більше, ніж змогли вмістити на сайті.
Давайте ми вам:
Зателефонуємо Напишемо